EN

SKI & GOLF World Championship 2017

Na svetovom finále SKI & GOLF World Championship v rakúskom Zell am See - Kaprun od 10. do 14.mája 2017 získal tím Black Stork Slovakia 8.miesto v súťaži tímov!

Tím Black Stork Slovakia reprezentovali 5 víťazi slovenského šampionátu SKI & GOLF Slovakia, ktoré prebehlo 8.-9.apríla vo Vysokých Tatrách.

Najlepšie umiestnenie v absolútnom poradí získal Matúš Maďar, z Lomnického golfového klubu, obsadil 29. miesto zo 196 pretekárov (23 bolo diskvalifikovaných). Matúš s výsledkami 149 bodov v lyžovaní s časom 37,25 sek (najlepší čas bol 31,62 sek), 80 a 81 rán v 2 kolách golfu vo svojej kategórii JUNIORS získal 5.miesto. Michal Galko (LGK) sa umiestnil na 51. mieste s výsledkami 153,76; 83 a 86, vo svojej kategórii MAIN bol na 12.mieste.

Przmek Nowak (Poľsko, postúpil zo slovenského finále) obsadil 52.miesto s výsledkami 148,36; 89 a 87 rán a 13.miesto v kategórii MASTERS.

Ján Masár ml. získal 55.miesto s výsledkami 157,84; 86 a 82 a 12. miesto v kategórii JUNIORS.

Peter Korčuška na 126.mieste s vysledkami 182,88; 90 a 88, na 31.mieste v kategorii AGE

Preteky svetového pohára dokončilo 196 pretekárov, 23 boli diskvalifikovaní.